Login
Password

Запам'ятати мене
Статті-Ніщо не випадкове!
Автор:
_SOKOL_
Добавлено:
2011-05-26 12:13:47
Ніщо не випадкове!
Почнемо з того, що НІЩО НЕ ВИПАДКОВЕ. Цей світ влаштований певним чином, і є Вищі Закони, яким підпорядковується все, що відбувається. Незнання, нерозуміння чи неприйняття цих законів не анулює їх. Можна сказати, що Життя побудоване за принципом школи, де ми повинні навчитися мудрості: пізнати закони життя і жити відповідно до них, щоб радіти кожній миті життя.

Ми живемо в замкнутій системі, в якій всі її частини тісно взаємопов'язані одне з одним і мають взаємний вплив, тому ніщо не випадкове, і ніщо не проходить безслідно. Що випромінюєш, те й отримуєш. Що посієш, те й пожнеш.

До тебе повертається тільки те, що ти робиш по відношенню до інших. Народна мудрість. Золоте правило з Буддизму - «Не роби іншому того, чого не бажаєш собі» - побудовано на розумінні цього.

Чому це важко зрозуміти. Тому що життя тут має тривалість (час, інерційність) і «віддача» приходить не відразу. Коли ви запускаєте бумеранг, йому потрібен час, щоб полетіти, досягти кінцевої точки і повернутися, і поки він літає, до вас повертаються інші бумеранги, запущені до цього. Так як розум (у більшості випадків) не може відстежити цей причинно-наслідковий зв'язок, немає й розуміння, що випадково ніщо не відбувається. Усе взаємопов'язано і закономірно.

Потрібно зрозуміти, що неприємності, що відбуваються з нами - це не покарання від Бога, (Вищих Сил тощо), а результат порушення нами цих самих Божественних законів. Іншими словами, я сам був причиною цих неприємностей. Беручи це, як факт (я відповідальний за те, що відбувається зі мною), ти створюєш можливість для духовного зростання: навчання, виправлення своїх помилок і досягнення вищої мети - щастя.

Вищі Закони абсолютно справедливі і гармонійні (егоїзм інколи не дозволяє побачити це). Ти - причина того, що відбувається з тобою. Ти повинен зрозуміти, як це - те, що ти робиш / зробив іншим. Тільки так ти можеш навчитися мудрості і отримати сертифікат - щастя. Тому так і влаштований цей світ.

Ображатися або злитися на людину, яка створює тобі неприємності - це помилка, що приводить до посилення власного его, яке живиться негативом. У цьому випадку духовне зростання неможливе або гальмується. Інша людина, через яку прийшла неприємність, є не джерелом цієї неприємності, а лише її провідником. Через неї Життя вказує на твої власні помилки, просить тебе задуматися, усвідомити і зробити правильні висновки. Не було б цієї людини, була б інша, але ситуація була б такою самою.

З неприємностей потрібно отримувати урок. Якщо, звичайно, ми не хочемо повторно наступати на одні й ті ж граблі. Якщо одна і та ж неприємність знову і знову приходить у ваше життя, це говорить про повторне наступання на ті ж самі граблі. Життя намагається нас чомусь навчити, а ми все не вчимося і не вчимося. Ми не замислюємося (вважаючи за краще звинувачувати інших), не робимо правильні висновки і продовжуємо творити дурниці. Тому Життя змушене вчити нас за допомогою все більш і більш жорстких ситуацій. Це може зайти далеко і бути ще болючішим.

Як отримувати урок з неприємної ситуації?

Перший крок - прийняти ситуацію як є. Про це багато говорилося, але для даного контексту ось ще один аспект прийняття: я сам залучив це у своє життя - думками, словами і вчинками. Це позиція відповідальності, яка відкриває двері мудрості. Іншого шляху до мудрості немає. Перекладання відповідальності на інших людей, Бога і т.д. - це шлях деградації, а не духовного зростання.

Другий крок - виявлення своєї помилки, причини неприємної ситуації. Тут потрібен ретельний аналіз. Відразу ви можете і не згадати (не зрозуміти, не усвідомити), які ваші дії притягли цю неприємність, тим більше, якщо це було не в цьому житті (его спробує скористатися цим фактором, щоб припинити аналіз ситуації). Але просто пам'ятайте - ніщо не випадково. Задумайтеся, на який аспект егоїзму вказує вам життя через цю людину або ситуацію? Яка негативна чи руйнівна риса характеру іншого викликає у вас реакцію? Не виявляли ви по відношенню до когось цей аспект его? Якщо щось в іншому викликає у вас неприємну реакцію, це говорить про те, що у вас це теж є. Потрібно виявити, що це. Шукайте, і знайдете.

Зовнішній світ - це відображення внутрішнього світу. Скажи мені, яким ти бачиш світ, і я скажу, який ти. Ми бачимо в інших тільки те, що є в нас самих. Скажи мені, хто твої друзі, і я скажу, хто ти. і т.д.

Спроби змінити іншого (не змінюючи себе) - це прояв его, нерозумний егоїзм, і, як правило, такий підхід не працює. Змініть себе - зміняться інші. У крайньому випадку - зміниться ваше ставлення до них, і вас це перестане зачіпати, проблема зникне. Тому, якщо хочете змінити своє життя на краще - почніть з себе. Решта варіантів - програшні.

Бажаю щастя і успіхів!
1/1

Коментарій
Виртуальная клавиатура
Логін:
E-Mail:
Design by Konung 2005 - 2024