Гвіздець - Форум - Чим дихає наша влада
Чим дихає наша влада

   Гвіздеь УСТАВАЙ!!! МАЙДАН НА ДВОРІ ! Чи тут залишились одні "тітушки" білоблакитні? Пора міняти місцевих сиднів! ВСТАВАЙ ГВІЗДЕЦЬ НЕСПИ!
Автор: stefan
E-Mail: 132@i.ua
   Наближаються вибори. Давайте, може поговоримо про кандптатуру наступного голови. Всі плюси і мінуси майбутнього кандидата. Щоб потім не плакатися, що без взятки нічого не робить для людей. А ще краще нам самим скласти програму розвитку Гвіздця і поставити людину, і контролювати самим її виконання. Тобто, кандидат пише зразу заяву за власним бажанням без дати і віддає її громаді. Яккщо програма не виконується, або не вкладається в час відведений на її реалізацію, тоді заяві про звільнення дається хід. І переобирається новий голова, який буде готовий реалізувати дану програму. Для початку треба організувати групу ініціативних людей, які б преставляли інтереси всієї громади Гвіздця і контролювали голову і депутатів. Почати щось робити треба сьогодні нам самим, бо ніхто не прийде і на тарілочці нам нічого не принесе. Запрошую всіх обговорити цю тему, внести також свої пропозиції, також вносити кандитатури людей на пост голови, а господаря сайту, винести цю тему в окремий розділ.
Автор: Quake
   Сахарієв покаже шоу, Сашко Яворський політає та й далі ви за них проголосуєте. Це - крапка
Автор: Quake
   З лікарні - поліклініка, садок - закрити бо неперспективний. Гіршої влади в Гвіздці ніж сьогодні ще не було!
Автор: ван
E-Mail: tur4@ukr.net
   Панове! Я людина для вашого села стороння.Випадково натрапив на ваш сайт. Я вражений роботою проведеною для наповнення сайту.Особливо "Старий цвинтар". Зауваження щодо даних до перепису населення.У 2004р. перепису не було.Був у 2001р. І чому би вам не заблокувати автора2222. Так ображати людей псячою мовою.-( НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ!
   люди будьте пильними аби не пролунав дзвін по вашиим душам
   люди если вы люди не понимаете что ли в каком мы дерьме или вас надо дрючить ещё в более извращёном виде.
Автор: 007
   Я з www погоджуюся,тому що збоку легко "патякати".... А щоб самому зроби щось корисне для села,то немає...тільки за себе думаєте!!!!!А меру одними балачками ви не допоможете оскільки село складається не тільки з одного мера, а чи не пора брати ініціативу в свої руки???????
Автор: 2222
   Политик, а не ты ли его поддерживал 5 лет назад, ходил слюной брызгал агитирывал, а сейчас на него прёш. ТЫ политическая проститутка. Сам не знаешь чего хочешь.
Автор: www
   Голову сільради теж бути не просто... мати таку посаду - це бути "старшим куди пошлють", стояти між владою і народом, а обом догодити неможливо. критиці піддавати чиновників - це така манера наших людей (це що є це фігня - той хто прийде,ооооо, буде кращим). Треба бачити не тільки негативні сторони...
Автор: zhutel
   Ну ви й запропонували.! Він вже накерував в РБД...І як депутат теж.
Автор: suddya
   Одного разу ми вже вибрали молодого - і що він нагаздував?Це не дрова коло хати нарубати,тут щоб щось пристарати потрібно знати "які двері відкрити" і головне щоб тебе там раді були бачити!Тому перш ніж рекомендувати когось-треба це враховувати.Тимбільше що якщо людина добре газдує для себе - це ще не означає,що так само буде і для людей і села!
Автор: 12355
E-Mail: www.yandex.ua
   Гвіздець не має чого жалітись на теперішню владу.Останнім часом Палійчук багато зробив, щоб покращити вигляд Гвіздця.Не за горами перевибори тож наступна кандидатура в мери Гвіздця має бути молода,перспективна людина.І я знаю хто це-------Дяків Юрій Миколайович.Надіюсь зі мною всі згідні?
Автор: Політик
   Мені ця вся ситуація політична нагадує таку приказку: " Якщо баба не схоче,то й мужик не заскоче"
Автор: Політик
   Ющенко Віктор Андрійович - ЗРАДНИК України!!!!!!!
Design by Konung 2005 - 2017