Гвіздець - Форум - Як лікують в лікарні
Як лікують в лікарні

Автор: Quake
   Ну от і "договорилися" яка у вас погана лікарня - зробили з неї поліклініку, хірургію закрили, стаціонар 12 місць. Супер! відтепер будемо платити Коломийським "лікарям" по 400-800 грн і більше. Ви можете уявити що буде коли швидка почне їхати з Коломиї в Чехову наприклад. Та година пройде! Садок хочуть скорочувати - неперспективний:) Та в цей "неперспективний" садок записуються і платять 4 роки наперед!!!! Гіршої влади в Гвіздці ніж сьогодні ще не було!
Автор: Quake
   Ну от і "договорилися" яка у вас погана лікарня - зробили з неї поліклініку, хірургію закрили, стаціонар 12 місць. Супер! відтепер будемо платити Коломийським "лікарям" по 400-800 грн і більше. Ви можете уявити що буде коли швидка почне їхати з Коломиї в Чехову наприклад. Та година пройде! Садок хочуть скорочувати - неперспективний:) Та в цей "неперспективний" садок записуються і платять 4 роки наперед!!!! Гіршої влади в Гвіздці ніж сьогодні ще не було!
Автор: 007
   Будьте ініціатором,подайте кращу ідею!!!!!!!!!
Автор: 55555
   Ой вам все одне в голові.тільки б по пліткувати.........
Автор: 1111
   Одні взятки, куди не глянеш. Без грошей на тебе ныхто навыть не подивиться. Просто жах.
Автор: MENEVSIZNAYUT
   Думаю неварто жалітися один-одному на нашу лікарню, тому що дякувати богові що вона взагалі ще існує і ми маємо куди звернутись! Не раз піднімалося питання про її закриття і великими зусиллями вдається їй всетаки існувати ! По лікарям тут можна томи писати, і хороше і погане. Але добре, що вони(пенсіонери) - ще працюють і надають кваліфіковану допомогу людям, тому що молода зміна тепер такого досвіду ще немає ! Що до "фінансового питання" - це проблема не конкретно нашої лікарні, це "слабість" всієї системи ! Тому критикувати за це небуду. Головне щоб людина, потребуюча мед.допомоги - мала змогу без перешкод її отримати! Така моя думка.
Автор: farbolys
   Історія на цю тему. В сусідній лікарні до гвіздецької... 31 грудня одному чоловікові на нозі запалення. Ногу рознесло так, що в жодне взуття не влазить. Везу на таксі до лікаря. По дорозі машина перекидається при уникненні лобового удару якогось придурка... Всі цілі. Хтось довозить на попутці, водій бере 25 гривень... Приїздиво в лікарню. Хірург нафіг посилає, бо каже, що поспішає додому, за кілька годин - Новий рік. Видзвонюю іншого хірурга. Той каже, що треба різати. Медсестри немає. Я пропоную свою допомогу (наївний, без медорсвіти). Лікар каже, що сам справиться. Дає якийсь укол для обезболювання, але малоефективно. Далі розрізає ногу під скажені крики пацієнта. Робить все як треба. Пацієнт платить 100 гривень. Я в ауті. Чесно кажучи, я б заплатив за таке 500 гривень. Ніяк не можу прирівняти роботу хірурга до водія на попутці. Пацієнт заробляє десь порядка 50,000 гривень в місяць, тобто за час операції заробляє в рази більше ніж заплатив лікареві..
   Не хотів переходити на персоналії, але тільки тепер побачив що згадали Осадчука. Так Осадчука вже не вперше добре знгадують, а з майже особистого досвіду взагалі враження про цю людину як про лікаря щонайкращі.
   У мене зовсім інші враження. З приводу оплати, то вже суто філософське питання. Третього шляху не буває. Або лікар оцінений як перукар і пацієнт отримує відповідний сервіс з відповідним рівнем відповідальності, або отримує так як має отримувати. Неважливо хто йому заплатить - чи це буде буржуй чи злодій, держава чи секта фанатів дощу, а може це маєте бути саме ви. У вас є вибір покладатись на себе чи на секту, державу і так далі...
   Мені колись один стоматолог,брат на той час головного лікаря(на жаль,фамілії не памятаю(було це в 1995-6 році)вирвав зуба.Після цієї процедури десь порядка 2 місяці ніяк не гоїлася рана,тік гній.В кінці кінців з цієї рани вилізла причина незагоювання:маленький залишок зуба,який вищевказаний Ескулап(спеціально пишу з великої літери)не зміг(побачив,чи просто п.....уй) вирвати.От такі у нас лікарі.Не з пустого місця,напевно,придумали анекдот про залишений від халатності скальпель в кишках у пацієнта?Чи про то,як мигдали через задній прохід удаляють?
   Да нормльная ваша больничка, вы ещё реальных лазаретов не видали. Скажите спасибо, что у вас хоть такое заведение есть, а то бы ездили бог знает куда и платили бы чужим лекарям за ваше исцеление. Респект селянам))))
Автор: гість
   Недавно лікувався в лікарні.Відношення лікаря було хороше.Хотілося б подякувати Степану Дмитровиу Осадчуку.
   Біда в лікарні-міняйте владу!
   Біда в лікарні-міняйте владу!
Автор: patsiyent
   Що правда-те правда!Лікують паршиво,відносяться так само,взятки перш за все! Одне радує - є одна хоч людина,якій можна поплакатись.Це Осадчук Ст.Дм.. Доречі,якби не він, то наша лікарня(яка би вона не була)вже давно була б домом для перестарілих.
Design by Konung 2005 - 2017