Гвіздець - Форум - Що я думаю про мера
Що я думаю про мера
1/1

Автор: menevsiznayut
   Не думаю, що він щось для села зробить більше.
Автор: ОтецьВасильГаврилюк
   Теперішній мер чмо і злоді, надіюсь, що сьогодні його перевиберуть, і виберуть Довганюка Василя.
   Єдине,за що я критикую теперішнього мера,так це за те,що він позволив взяти в аренду ставки в с.Беремяни не включивши у договір один єдиний пункт - можливість рибалити на однім із цих водоймищ рибалкам з навколишніх сіл !Наскільки мені відомо,там зараз забороняють рибалити навіть людям,що живуть по сусідству!Такого ще небуло ніколи!!!
   777-! ТИ звичайно правий!Спорити небуду.Я згідний,що недоробок є уйма.АЛЕ! Суть в тому,що поперендній голова і десятої частки не зробив для села,тимбільше для молоді,яка за нього в основному тоді голосувала!Якщо є хтось кращий-то кинь у мене каменем!Оцінювати треба по тім що постарав,а не по недоробках,вони завжди були і будуть при любому керівництві!А що треба ще зробити-це інша тема для розмови і її теж треба обговорювати.
Автор: 777
   звичайно що так... особливо теперішній клюб оббив пластиком замість ремонту, а підлога всередині, що ноги провалюються поміж дошки... от точно багато зробив для організації дозвілля молоді. мусорки по Гвіздцю поставив, сміття не потрібно додому нести... а що твориться під Зеленівкою просто - красота, словами не описати. menevsiznayut, ти згідний, багато наш мер робить, чи то показуха чогосьробіння якщо реально дивитись на речі???
   Треба було подивитися в кишеню попередньому Вітові,який для села палець об палець не вдарив,а для себе - о-го-го!А теперішньому було б безсовісно!Ні один голова скільки не зробив для Гвіздця,як теперішній,будьмо справедливими люди!Ми вже помилилися один раз,коли повелися на казки і вибрали бездарника.Слава Богу недовго затримався.
   Цікаво побачити б"юджет Гвіздця.Порівняти доходи і розходи-і подивитися в кишеню меру.
   ---------------в мери на наступних виборах про цього можна і подумати, а той м...к , як і всі попередні!
Design by Konung 2005 - 2017