Гвіздець - Форум - Ходять чутки ,що..
Ходять чутки ,що..

E-Mail: pashappk@rambler.ru
   А ты не думал о том, чтобы заменить старые двери на новые? С интересным дизайном, неоднократно проверенные в процессе изготовления, абсолютно безвредные для здоровья. Чуть не забыл - совсем недорого. Заинтересован? Тогда даю наводку: модные двери покупай именно тут: http://superdveri.ua/
   Ми відкрились!!! Саме смачні суші http://sushi-if.com. Ми пропонуєм Вам спробувати як традиційні http://sushi-if.com так і суші власних рецептур, в яких поєднано багаторічний досвід та амбіції наших Шеф кухарів.
   Ми відкрились!!! Саме смачні [url=http://sushi-if.com/]замовити суші івано-франківськ[/url]. Ми пропонуєм Вам спробувати як традиційні [url=http://sushi-if.com/]суші[/url] так і суші власних рецептур, в яких поєднано багаторічний досвід та амбіції наших Шеф кухарів.
   Терміново продам особняк недорого в селищі Гвіздець Коломийського району Івано-Франківської області. В господарстві є присадибна ділянка, сад, криниця, господарські прибудови для ведення господарства. Документи в порядку все приватизовано. Телефони: 0951416408, 0987111495. Марія.
   Як цей Дмитрук Я.Ю. уже всіх достав у школі !!! Коли він вже піде на пенсію !!! З якою метою він "завалює" учнів зрозуміти нереально! Не всі мають можливість "витати" !
Автор: -.
   Привет Гвоздцу из Киева!Автору который или которая написано(что Гвоздцу не нужен интернет-цивилизация,пускай обробатывает землю,выращивает скот и смотрит УТ-1).Уважающий себя,грамотный,интелегентный человек, а тем более коренной городской житель:что нужно?что не нужно?писать и указывать не будет!!!Вывод-....Огромное спасибо создателю сайта.
Автор: Quake
   Всім доброго дня! У Гвіздці закрили сміттєзвалище і тепер кожен хто вивезе туди мусор буде оштрафований (якщо зловлять). Зробили систему, по якій я мушу платити за вивіз мусора 1 бак в тиждень (такий своєрідний податок). Звісно що є "дядя", який на цьому непогано заробляє. Тепер розглянемо випадок, якщо я будуюся. В мене багато будівельних відходів, і куди мені їх подіти? Получається таке, що я мушу оплачувати грузову машину, яка відвезе мусор аж в Коломию, бо в Гвіздець не можна. А що робити тим людям, які живуть в сусідніх селах? Вони будуть вивозити/виносити мусор просто в ліс і поле і викидати. На мою думку це питання варте уваги.
E-Mail: nik@meta.rv.ua
   Привіт! Пропоную обмінятися посиланнями з сайтом <a href="http://molodyatin.org.ua">http://molodyatin.org.ua</a> Код кнопки можна взяти на сторінці http://molodyatin.org.ua/links.php
Автор: Tatka
   www.praktikum.com.ua тут навчать без хабарів.
   поїзд івано-франківськ - шепетівка в кінці травня відмінять, хто знає то правда??
E-Mail: larstet@mail.ru
   Добрые люди, помогите купить книгу Богдана Сенюка 'Гвіздець-місто'
Автор: 007
   у школі про хабарництво навіть нетреба говорити бо там від даво беруть за оцінки гроші .Але коли цих пенціонерів позвільняють .Я знаю що найліпші вчитилі це Роман Михайлович іВіктор Васильович.
Автор: VVV
   007, там половина таких спеціалістів !!! Про хабарництво взагалі мовчу, оцінки вже давно купляються...
   ТРЕБА ПОЗВІЛЬНЯТИ ЦИХ ПЕНЦІОНЕРІВ З ШКОЛИ МОЛОДІ НЕМАЮТЬ РОБОТИ
Автор: 007
   До речі,а що в Гвіздці немає інших пліток окрім інтернету і школи?????????
Design by Konung 2005 - 2017