Гвіздець - Новини
14 Листопада 2014 . 17:09:40
За результатами трьох етапів з 40 очками Поліна Сахарієва виходить на 3-місце в дисципліні кантрі крос.

За результатами трьох етапів з 40 очками Поліна Сахарієва виходить на 3-тє місце в дисципліні кантрі крос, за підтримки Надурака Віктора, який замітив 13-річну спортсменку. Активно почав допомагати їй здобувати перемоги. З весни 2014 року Поліна Сахарієва почала свою спортивну кар’єру. На сьогоднішній день Надураком Віктором була організована поїздка на фінальний кубок чемпіонату України ФМСУ по мотокросу, на якому Поліна зайняла 5 - те місце.

Єдина дівчинка в західному регіоні (клас 85 см3) на мотоциклі КТМ приймає участь в різних дисциплінах мотокросу . Кантрі крос Поліна за спортивний сезон здобула 3-е місце в західному регіоні. І цим доказала, прийнявши участь в 13-ти відповідальних змаганнях, що не тільки хлопці можуть здобувати спортивні перемоги в технічних видах спорту. І в такому екстремальному виді спорту, як мотокрос. Дякуючи таким людям, як Надурак Віктор та багатьом іншим патріотам України мотоспорт буде процвітати.