Гвіздець - Новини
24 Жовтня 2007 . 21:46:53
  З 19 по 21 жовтня 2007 р. в с. Жалибори Галицького району відбулися обласні змагання з техніки пішохідного туризму "Срібний карабін" серед гуртківців позашкільних закладів та шкіл області.


Старша група 9 - 11 кл.


Молодша група 8 кл.


Старша група 9 - 11 кл.Молодша група 8 кл.
Непийвода АндрійНімчук Назар
Денисюк ІгорХожай Олег
Шпарик НазарМатула Микола
Винник НаталіяДем'янчук Віра
Свищук ОльгаОхрим Таня
Ковбасюк АндрійПернеровський Андрій
Керівники:Бальцій М.М.
 Пантелюк Н.М.


Повернулися з перемогою.

  В с. Жалибори Галицького району закінчились обласні змагання з техніки пішохідного туризму. В змаганнях взяли участь 24 команди з Галицького, Верховинського, Долинського, Снятинського, Рогатинського, Тлумацького, Богородчанського, Тисменицького, Надвірнянського, Городенківського, Коломийського районів та міст Івано-Франківська, Яремчі, Болехова.

  Коломийщину представляли команди Старогвіздецької ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Кисилиця Василь Степанович) та дві команди Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст..

  Не дивлячись на дуже погані погодні умови, змагання пройшли на високому технічному рівні, в гострій спортивній боротьбі.

  В краєзнавчому конкурсі перемогли школярі Галицького району, на другому місці - Богородчанський район, на третьому місці Ковтуник Іван з Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

  В конкурсі в'язання вузлів перемогу одержав Непийвода Андрій з Гвіздецької школи, на другому та третьому місці учні з Богородчанського району.

  В подоланні смуги перешкод (навісна переправа, спуск по схилу, підйом по схилу, траверс схилу, подолання паралельних перил, топографічна грамотність, в'язання туристських вузлів) переконливу перемогу здобула І команда Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст. Коломийського району. На другому місці команда Заболотівської ЗОШ І-ІІІ ст. Снятинського району. На третьому місці команда 8 класів Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

  Переможці та призери та їх керівники нагороджені грамотами та дипломами.

  Команду Гвіздецької ЗОШ до змагань готував найстаріший турист нашої області вчитель-пенсіонер Бальцій Михайло Миколайович.

  Команди туристів висловили щиру вдячність господарям змагань і особисто начальнику Галицького районного відділу освіти п. Матієву та обласній станції юних туристів за відмінну організацію змагання в таких важких природних умовах.


Пантелюк Наталія Михайлівна

керівник туристського гуртка
1/1
1/1
Добавити коментарій
Логін:
E-mail:
Потрібен логін?Заходіть сюди.
Login
Password

Запам'ятати мене
Забули пароль?

Види Гвіздця

Ваша особиста сторінка на сайті www.gvozdets.if.ua Недорого!

Грудень 2022
Пн. Вт. Ср. Чт.Пт. Сб.Нд.
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
15:30 8 Грудня 2022
Design by Konung 2005 - 2022